główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości sportowe


H O K E J

Tabela I ligi PLH w sezonie 2002/2003


P I Ł K A   N O Ż N A

Tabela III ligi gr. śląskiej


W Y K R Z Y K N I K

W I A D O M O Ś Ć

TMH Polonia Bytom - KH Sanok

Logo TMH Polonia Bytom
W piątek 22.11 o godzinie 18:00 odbędzie się ostatni w tym roku kalendarzowym mecz hokeja w bytomskiej hali przy ul. Pułaskiego. TMH Polonia Bytom podejmie wyżej notowany KH Sanok. W ostatnim meczu Polonia wysoko przegrałą w Opolu z tamtejszym Orlikiem 7:1.

Hokeiści bytomscy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, zawodnicy za grę nie dostają żadnych pieniędzy, lecz grają i zamierzają grać dalej.
Ceny biletów
normalny: 5 zł.
ulgowy: 2 zł.

http://polonia.hokej.pl


K O M E N T A R Z E
[1] ŁSz odpowiada na informację główną 2002-11-23 10:14:40 
 
Polonia pokonała KH Sanok 7:2. Po dwie bramki zdobyli: Krzysztofik oraz Ciesiołka, natomiast po jednej dołożyli: Hałas, Pomian oraz Mandla. Był to ostani w tym roku mecz w bytomskiej hali, jutro (niedziela) Polonia wyjeżdża do Sosnowca na mecz z tamtejszym SMS II
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[2] ŁSz odpowiada na informację główną 2002-11-24 22:49:25 
 
TMH Przegrało w Sosnowcu z tamtejszym SMS II po dogrywce 3:4. Był to ostatni w tym roku mecz hokejowy. Najbliższe spotkanie Polonia rozegra już 3 stycznia 2003 roku.
 
 odpowiedz na ten komentarz  

 
   
   
redakcja reklama kontakt